اخبار > تجلیل از دانشجویان برتر علمی شاهد و ایثارگر در مقطع دکتری


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از دانشجویان برتر علمی شاهد و ایثارگر در مقطع دکتری

مدیر کل اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان برتر علمی شاهد و ایثارگر در مقطع دکتری خبر داد.

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر محسن رحیمی مدیر کل اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: طی مراسمی باشکوه با حضور نماینده محترم ولی فقیه، معاون محترم ریاست جمهوری و ریاست بنیاد شهید و انقلاب اسلامی، وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوی ، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی، قائم مقام محترم معاونت آموزشی و تعدادی از معاونین دستگاهها، مدیران کل،  روسای دانشگاهها و همچنین خانواده های محترم دانشجویان شاهد و ایثارگر به صورت نمادین و به مناسبت تقارن با روز شهید،  تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر مقطع دکتری که معدل الف را کسب نموده بودند مورد تشویق قرار گرفتند.

خبر: مریم قدرت پناه

در این همایش حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: امروز کشوری پیشرفته محسوب می‌شود که در علوم مختلف به موفقیت دست یابد و فرزندان شاهد و ایثارگر ما هم همواره در راه دستیابی به این موفقیت تلاش می‌کنند و تجلیل از آنها تنها گوشه‌ای از زحماتشان را جبران می‌کند.

وی خطاب به فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: شما باید علم اندوزی و پیشرفت در زمینه‌های مختلف دین خود را نسبت به خون پدران و برادران خود ادا کنید چون خواسته شهدا کشوری آباد و نمونه اسلامی از ما و شما است.

حجت‌الاسلام موذنی معاون اجتماعی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این همایش گفت: همایش امروز آیینه تمام نمای دستاوردهای سرمایه‌های انسانی ناشی از اقدامات دست اندرکاران طرح شاهد در30 سال گذشته است. در واقع این همایش می‌خواهد نخبگان و سرمایه‌های شاهد ایثارگر را به مدیریت و مسئولان کشور در جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های معرفی کند.

یادآور می شود این مراسم با همکاری بخشهای مختلف آموزش عالی کشور و بنیاد شهید و امورایثارگران برگزار گردید.


١٩:٤٣ - 1394/12/17    /    شماره : ١٢٩٩٢١    /    تعداد نمایش : ٨٩٨