اخبار > تسهیل ارائه برنامه های آموزش مداوم مجازی در منطقه 4 آمایش


  چاپ        ارسال به دوست

تسهیل ارائه برنامه های آموزش مداوم مجازی در منطقه 4 آمایش

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

معاون آموزشی دانشکده بهبهان، پاسخ به نیازهای بومی را مهم ترین هدف اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در  کلان منطقه 4 آمایش خواند.

 به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی؛‌ دکتر محسن فرزدقی، معاون آموزشی دانشکده بهبهان در خصوص نحوه اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در منطقه 4 آمایشی گفت:. توجه بیشتر به ارتقای کیفیت رشته های موجود در مقابل توسعه کمی و ایجاد ارتباط و برگزاری جلسات مشترک با دانشگاه های غیرپزشکی مستقر در منطقه جهت برآورد نیازهای بومی و استفاده از امکانات نخبگان سایر دانشگاه ها می تواند برای اجرای بسته های تحول بسیار موثر باشد.

دکتر فرزدقی به برخی از چالش های موجود در اجرای بسته های تحول و نوآوری در منطقه 4 آمایش اشاره کرد و افزود: با توجه به عدم هم سطح بودن دانشگاه های منطقه 4 آمایشی، این دانشگاهها و دانشکده ها قابلیت یکسانی برای اجرایی نمودن بسیاری از بسته ها ندارند و باید تعامل مناسبی در این خصوص در منطقه صورت گیرد.

معاون آموزشی دانشکده بهبهان، با اشاره به برخی از برنامه های اجرا شده و آتی برای اجرای بسته های تحول،‌از اقدامات صورت گرفته درخصوص ارتقای اعضای هیأت علمی این دانشکده سخن گفت و  افزود: برای راه اندازی بیمارستان جامع زنان امکان سنجی صورت گرفته و بررسی های لازم انجام شده و همچنین برای تسهیل ارائه برنامه های آموزش مداوم به صورت مجازی توسط اعضای هیات علمی برنامه ریزی های اولیه صورت گرفته است.

خبر: ن. دخدار


١٧:٥٠ - 1394/12/09    /    شماره : ١٢٩٦٩٢    /    تعداد نمایش : ٦٩٩