اخبار > معاون آموزشی وزارت بهداشت: شخصا پیگیر روند اجرای ماموریت های آموزش علوم پزشکی در کلان مناطق آمایشی کشور هستم


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی وزارت بهداشت: شخصا پیگیر روند اجرای ماموریت های آموزش علوم پزشکی در کلان مناطق آمایشی کشور هستم

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دکتر لاریجانی با تاکید بر اهمیت اجرای ماموریت های واسپاری شده به مناطق آمایشی در راستای برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و پیگیری اجرای این ماموریت ها توسط وی و مدیران حوزه معاونت آموزشی، اعلام کرد: فردا به اتفاق جمعی از مدیران حوزه معاونت آموزشی در جلسه کلان منطقه آمایشی 6 حضور خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به جلسه کلان منطقه آمایشی 6 که روز سه شنبه 4 اسفند 94 باحضور مسئولین دانشگاهها و دانشکده های مستقر در این منطقه در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار می شود گفت: از ابتدای واسپاری ماموریت های مناطق آمایشی سعی شده از طریق حضور در جلسات این کلان مناطق و حفظ ارتباط دوسویه،‌ ضمن رصد نحوه انجام کار، از بازخوردهای محیطی در بهبود روند اجرای برنامه ها استفاده شود.

دکتر لاریجانی گفت:‌ در هر یک از مناطق آمایشی یک نفر از مدیران معاونت آموزشی وزارت بهداشت به عنوان مسئول هماهنگی آن کلان منطقه انتخاب شده و به عنوان نماینده معاونت آموزشی ضمن شرکت در جلسات کلان منطقه، امور مربوطه را در وزارت بهداشت پیگیری می نماید.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اهداف تدوین برنامه های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی،‌ گفت: اجرای این برنامه ها تحولی بنیادین را در آموزش علوم پزشکی کشور رقم خواهد زد و لازمه نهادینه کردن چنین برنامه هایی ایجاد گفتمان مشترک در سطح ملی است.

وی افزود: از زمان ابلاغ برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و واسپاری ماموریت های مشترک و ویژه به مناطق آمایشی کشور،‌ برنامه ریزی شده که حداقل یکی از جلسات این مناطق با حضور جمعی مسئولین معاونت آموزشی وزارت بهداشت برگزار گردد و این اتفاق برای اکثر مناطق افتاده و مابقی مناطق نیز انشاءا... طی ماه های آتی انجام خواهد شد.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه تاکنون برنامه ها و بازخوردهای خوبی از کلان مناطق آمایشی کشور دریافت شده است، گفت: باتوجه به بازخوردهای دریافت شده روند اجرای برنامه های تحول و نوآوری طی چند ماه اخیر بررسی و برای نحوه اجرای آن در سال 95 برنامه ریزی خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: در زمان کمی که از ابلاغ برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی گذشته، با زحمات همکاران در سراسر کشور شاهد رویدادهای مهمی در آموزش علوم پزشکی هستیم و امیدواریم این همکاری در سال 95 در بین دست اندرکاران آموزش علوم پزشکی کشور بیش از پیش وجود داشته باشد.

خبر: ز.خیری


١٤:٠٥ - 1394/12/03    /    شماره : ١٢٩٥٢١    /    تعداد نمایش : ٩٣٨